RN73H2BTTD6042B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD6042B50
JLCPCB Part #
C4086938
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS