RN73H2BTTD6040F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6040F10
JLCPCB Part #
C2559449
Description
-55℃~+155℃ 250mW 604Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS