RN73H2BTTD5493D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5493D50
JLCPCB Part #
C4119634
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS