RN73H2BTTD5493C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD5493C25
JLCPCB Part #
C2557246
Description
-55℃~+155℃ 250mW 549kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS