RN73H2BTTD5491D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD5491D10
JLCPCB Part #
C2564042
Description
250mW 5.49kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS