RN73H2BTTD5363F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD5363F25
JLCPCB Part #
C2546668
Description
-55℃~+155℃ 250mW 536kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS