RN73H2BTTD5300A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD5300A10
JLCPCB Part #
C4111666
Description
-55℃~+155℃ 250mW 530Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS