RN73H2BTTD5172B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD5172B25
JLCPCB Part #
C2557180
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS