RN73H2BTTD5053F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD5053F100
JLCPCB Part #
C4129298
Description
-55℃~+155℃ 250mW 505kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS