RN73H2BTTD5052C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD5052C50
JLCPCB Part #
C2562762
Description
250mW 50.5kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS