RN73H2BTTD4700F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD4700F100
JLCPCB Part #
C2549765
Description
-55℃~+155℃ 250mW 470Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS