RN73H2BTTD4592B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD4592B10
JLCPCB Part #
C2573717
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.9kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS