RN73H2BTTD4591F50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD4591F50
JLCPCB Part #
C2548720
Package
1206
Description
250mW 4.59kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS