RN73H2BTTD4591C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4591C25
JLCPCB Part #
C4106515
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.59kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS