RN73H2BTTD4422C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD4422C50
JLCPCB Part #
C2556436
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS