RN73H2BTTD4322A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD4322A25
JLCPCB Part #
C2571361
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS