RN73H2BTTD4301A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD4301A05
JLCPCB Part #
C4339813
Description
250mW 4.3kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS