RN73H2BTTD3883D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3883D50
JLCPCB Part #
C4170181
Description
250mW 388kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS