RN73H2BTTD3603B10
MFR.Part #
RN73H2BTTD3603B10
JLCPCB Part #
C2573941
Description
-55℃~+155℃ 250mW 360kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS