RN73H2BTTD3572C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3572C25
JLCPCB Part #
C2556341
Description
250mW 35.7kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS