RN73H2BTTD3400B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3400B25
JLCPCB Part #
C2556682
Description
-55℃~+155℃ 250mW 340Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS