RN73H2BTTD3300C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD3300C50
JLCPCB Part #
C2557087
Description
250mW 330Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS