RN73H2BTTD3001B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD3001B25
JLCPCB Part #
C2561237
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS