RN73H2BTTD27R0D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD27R0D50
JLCPCB Part #
C2541631
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS