RN73H2BTTD2672D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2672D25
JLCPCB Part #
C2542440
Description
-55℃~+155℃ 250mW 26.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS