RN73H2BTTD2370F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2370F100
JLCPCB Part #
C4249484
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS