RN73H2BTTD2323D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD2323D100
JLCPCB Part #
C2541540
Description
-55℃~+155℃ 232kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS