RN73H2BTTD22R6B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD22R6B50
JLCPCB Part #
C4262025
Description
-55℃~+155℃ 22.6Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS