RN73H2BTTD1982D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1982D100
JLCPCB Part #
C2541868
Description
19.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS