RN73H2BTTD1931F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1931F25
JLCPCB Part #
C2542062
Description
-55℃~+155℃ 1.93kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS