RN73H2BTTD1722A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1722A05
JLCPCB Part #
C3945051
Description
17.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS