RN73H2BTTD1652A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1652A25
JLCPCB Part #
C2570662
Description
16.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS