RN73H2BTTD1602C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1602C10
JLCPCB Part #
C2568891
Description
-55℃~+155℃ 16kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS