RN73H2BTTD15R4B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD15R4B50
JLCPCB Part #
C2557115
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS