RN73H2BTTD1561D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1561D25
JLCPCB Part #
C2540848
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS