RN73H2BTTD1561C50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1561C50
JLCPCB Part #
C3998894
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.56kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS