RN73H2BTTD1560C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1560C50
JLCPCB Part #
C2556854
Description
156Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS