RN73H2BTTD1503B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1503B25
JLCPCB Part #
C346156
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 200V 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS