RN73H2BTTD1323B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1323B50
JLCPCB Part #
C2555999
Description
-55℃~+155℃ 132kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS