RN73H2BTTD1212B05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1212B05
JLCPCB Part #
C4198569
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS