RN73H2BTTD1130F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1130F25
JLCPCB Part #
C2542433
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS