RN73H2BTTD1110F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1110F10
JLCPCB Part #
C2558785
Description
-55℃~+155℃ 111Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS