RN73H2BTTD1091F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1091F100
JLCPCB Part #
C3998281
Description
-55℃~+155℃ 1.09kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS