RN73H2BTTD1072D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1072D10
JLCPCB Part #
C2561321
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS