RN73H2BTTD1053D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1053D50
JLCPCB Part #
C2543229
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS