RN73H2BTTD1043F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1043F10
JLCPCB Part #
C4164605
Description
104kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS