RN73H2ATTD9883D25
MFR.Part #
RN73H2ATTD9883D25
JLCPCB Part #
C2508794
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 988kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS