RN73H2ATTD9880C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD9880C50
JLCPCB Part #
C4151243
Package
0805
Description
125mW 988Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS