RN73H2ATTD9313F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD9313F10
JLCPCB Part #
C2558682
Description
-55℃~+155℃ 125mW 931kΩ Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS