RN73H2ATTD88R7A10
MFR.Part #
RN73H2ATTD88R7A10
JLCPCB Part #
C2574232
Description
125mW 88.7Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS